Del
COMPTYCO AUA-320A/U Håndholdte Fiber Optiske PON Power Meter FTTX/ONT/OLT 1310/1490/1550nm
Pris
kr429.02 -50 %
kr858.04
Status På lager

Tags: xs antal sikkerhedsglas fleksibel.

Kompatibel TP-link
Fiber Type Single Mode
Stik type SC/UPC
Mærke AUA
Item Længde 1m
Certificering CE
Oprindelse KN(Oprindelse)

Skriv en anmeldelse

Relaterede varer